![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
KONST / Litografier / Färglitografi 11097190
*
nr 1109 7190
Lars Eje Larsson
(f. 1954), Sverige
Färglitografi, Lars Eje Larsson (f. 1954), Päron, 182/350, bladets mått: 43x62
Lars Eje Larsson, svensk bildkonstnär född 1954.
Följerätt
Utrop:
500 kr
Sista tid för bud online:
måndag 22 maj 2017
kl 19:21:49
- Konstnär/Designer
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: färglitografi grafik lars eje larsson litografi litografier litografiskt blad päron svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
5092 Färglitografi
3 st, Uniformstavlor, yttermått inklusive ram: 31x..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
imorgon
17 juni kl 18:31
-
5012 Färglitografi
Anders Fogelin (1933-1982), Sverige. Signerad, dat..//
Auktionen avslutas
imorgon
17 juni kl 20:58
-
5019 Färglitografi
Bert Håge Häverö (1932-2014), Sverige. Signerad, n..//
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
imorgon
17 juni kl 19:47
-
5020 Färglitografi
Bert Håge Häverö (1932-2014), Sverige. Signerad, n..//
Auktionen avslutas
imorgon
17 juni kl 19:47
-
2135 Färglitografi
Berta Hansson (1910-1994), Sverige. Signerad, numr..//
Auktionen avslutas
imorgon
17 juni kl 19:58
-
2129 Färglitografi
Elba Damast (1944-2005), Venezuela. Komposition. S..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
imorgon
17 juni kl 20:09
*
Lars Eje Larsson
Lars Eje Larsson, svensk bildkonstnär född 1954.
nr 1109 7190
Lars Eje Larsson
(f. 1954), Sverige
Färglitografi, Lars Eje Larsson (f. 1954), Päron, 182/350, bladets mått: 43x62
Lars Eje Larsson, svensk bildkonstnär född 1954.
Följerätt | |
---|---|
Utrop: | 500 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 22 maj 2017 |
- Konstnär/Designer
![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: färglitografi grafik lars eje larsson litografi litografier litografiskt blad päron svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
5092 Färglitografi
3 st, Uniformstavlor, yttermått inklusive ram: 31x..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
imorgon
17 juni kl 18:31 -
5012 Färglitografi
Anders Fogelin (1933-1982), Sverige. Signerad, dat..//
Auktionen avslutas
imorgon
17 juni kl 20:58 -
5019 Färglitografi
Bert Håge Häverö (1932-2014), Sverige. Signerad, n..//
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
imorgon
17 juni kl 19:47
-
5020 Färglitografi
Bert Håge Häverö (1932-2014), Sverige. Signerad, n..//
Auktionen avslutas
imorgon
17 juni kl 19:47 -
2135 Färglitografi
Berta Hansson (1910-1994), Sverige. Signerad, numr..//
Auktionen avslutas
imorgon
17 juni kl 19:58 -
2129 Färglitografi
Elba Damast (1944-2005), Venezuela. Komposition. S..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
imorgon
17 juni kl 20:09